larcacroftovalegend.blog.czSlovní fotbal •ZDE•
Soutěž přes ICQ proti mě ►Tady◄
MEGA DÁRKY PRO SB - dotazník ►TADY◄
Tapeta/wallpaper na přání ►TADY◄

Duben 2011

Aion - Rasy

30. dubna 2011 v 16:55 | Croftka
Ve hře Aion jsou jako základní rasy považováni Elyos a Asmodians. Na první pohled se může zdát, že Elyos jsou symbolem dobra a Asmodiani symbolem zla. Jenže to tak není... jsou to postě jiné rasy, jako třeba běloši a černoši no :D
Dále tu jsou ale další rasy jako Balaur, Shugo, Krall a Mau - toto jsou tzv. NPC rasy, za které nelze hrát.

Elyos

Rasa obývající spodní polovinu zničené Atreie, dnes známe jako Elysium. Po "Strašlivé Pohromě" ("Epic Cataclysm") se ocitli v teplých paprscích slunce přes 750 let a díky tomuto přejícímu podnebí a podmínkám, kterých se jim dostalo se postupem času změnili na krásnou, energií zářící rasu. Nicméně, jejich velkolepost přivedlo Elyos k tomu, že se stali arogantními a sebestřednými oproti ostatním. Jsou slepě přesvědčeni, že sám Aion jim žehná a rasu Asmodianů, zavrhl do temnoty právě "Strašlivou Pohromou". Asmodiani se stali v očích Elyosů prokletými zrůdami, nikoliv již bratry.
Jako lid, jsou Elyos velice pohodlní s velice příjemným a přátelským jednáním. Před svými nepráteli ovšem svou laskavot nenabízí, před svými nepřáteli jsou to bojovníci. Vzhled jejich polobožské formy - Daeva je ohromující. Jsou obdařeni andělskými křídly, ale i přes jejich nevinnost a ohromující vzhled najdou v sobě nesmírně velkou sílu, kterou by do nich nikdo neřekl.
Nyní Elyos slouží pětici Andělských Lordů (Seraphim Lords), kteří jim pomohli vybudovat město, které nese vznešené jméno - Sanctum. Po "Strašlivé Pohromě", kdy Elyos nedoufali v záchranu, je právě Andělští Lordi vedli do bezpečí a pomohli jim dostat se z jejich zoufalé situace. U samých kořenu Věže Věčnosti, vycházejících z Elysei stráží Věž Světla, která slouží jako nekonečná vzpomínka jejich lidu, jaké strašlivé chyby se dopustil Asmodianský lid a jejich prokletí Ronící Lordi (Shedim Lords).

Asmodians

Asmodiané jsou statečná a odolná rasa, odtržená od Elyos počátkem "Strašlivé Pohromy", která byla vržena do světa temnoty a beznaděje. Přežít takové zoufalství a beznaděj je jedna věc, ale dokázat se adaptovat a začít prosperovat, byl docela jiný úkol, který tuto rasu čekal.
Jizvy, které se v Asmodianské historii nachází jsou odhaleny všemu, co se do ní troufá nahlédnout… Jak se Asmodiané ocitli po krk v jejich ledovém a temném světě, jejich těla se pomalu začala přizpůsobovat obrazu země, kde nyní žijí. V temnotě se jejich kůže zbarvila do bledých odstínů a stejně tak se musely přizpůsobit i oči. Začala se kolem nich tvořit tajuplná záře, která se pro tuto rasu stala charakteristická.
Chtějí-li, dokážou být Asmodiané nekonečně štědří a až slepě loajální. Raději by položili svůj život v bitvě, než aby opustili své přátelé a dovolili někomu ohrozit je. Nicméně, cizinci dejte si pozor… Asmodiané jsou národ, který je stále více a více nepřátelský, nebudou se rozhodovat dvakrát, než se vmísí se svou ohromnou silou do věci. Podobně jako jejich protější rasa - Elyos, Asmodianské Daevy jsou požehnáný silou a schopností létat, i když … jejich křídla jsou zatemněna mnoha těžkými roky v Asmodae, stejně jako jejich oči a kůže, stejně jako jejich končetiny i křidla prošly evolucí…
Nyní, Asmodiané následují jejich Ronící Lordy (Shedim Lords), pětici Nebeských Lordů, vedených Sielem a Israphelem, kteří brání horní polovinu Aionovy věže, Věž Temnoty. Asmodiané s jejich pomocí vybudovali město, srdce Asmodae zvané Pandaemonium.

Balaur

Balaur, toto jméno, tento pojem naplňuje vše živé strachem a obavami z věcí, které tato rasa ve světě Atreie dopustila - strach a obavy ze všech jejich činů.
Mocná, vysoce inteligentní rasa, stvořená samotným Aionem, který jí udělil vládu nad celým světem Atreie včetně rasy lidí. Balaur se sžili s jejich silou velmi rychle a z panovníků se z nich stali mocní otrokáři.
Jejich posedlost mocí, kterou měli, začali ohrožovat i Věž Věčnosti a po porušení veškerých Aionových omezení a výhrad, které spolu s jejich silou dostali, donutili Aiona, aby stvořil sílu schopnou jim čelit. Aion tedy stvořil tedy Nebeské Lordy na ochranu obyvatel celé Atreie.
Po dlouhé, brutální válce, kterou Balauři vedli proti Nebeským Lordům, se při mírovém jednání, které po veškerém krveprolití přišlo, podíleli na zničení Věže Věčnosti. V odvetě za tento čin, Nebeští Lordi uvěznili Balaury uvnitř Abyss - nestálou trhlinu mezi zničenými polovinami světa Atreie.
Bohužel, nyní se Balaurům nějak podařilo uniknout z jejich věčného uvěznění a začali opět ohrožovat tento oslabený svět silou, posílenou jejich zběsilou touhou po odplatě…

Shugo

Rasa, která se chová stejně jak k Elyosům tak Asmodianům. Jedná se hlavně o obchodní rasu, která se bude zdržovat v Atreii. Tato rasa bude chránit trh před zloději.

Krall

Jedna z barbarských ras. Svým vzhledem připomínají obry a to je předurčuje k tomu mít neskutečnou sílu. Využívají Kobolds pro dolování Aetheru.

Mau

Je to rasa humanoidních zvířat, které nalezneme v krajině Asmodians. Pro Asmodians představují značnou hrozbu. K boji používají světlou magii a meče. Jejich zvláštní schopnosti je to, že si mohou ochočit jakékoliv zvíře. Jdou do bitvy jako jedna rodina, vidí-li, že jejich blízký je v nesnázích, nebudou se bát zaútočit.

Zdroj: Aion-CZ


SONPFF - 7.kolo

30. dubna 2011 v 15:20 | Croftka |  Soutěže

deme tedy dále... no už nás dokonce opouští i XTifa s postavou Tifa Lockhart... ale aspoň ses umístila na 5. místě, za které... dostaneš diplomek na přání...

2 rendery

27. dubna 2011 v 18:30 | Croftka |  Něco o nás:-)

Konečně new dess :D

26. dubna 2011 v 18:53 | Croftka |  Novinky
Jen pro info... konečně jsem nastavila VLASTNÍ NEKOPČENÝ DESS!! sláva :D tak snad se líbí, i když je takový ''chudý''


SONPFF - 6. kolo

24. dubna 2011 v 14:00 | Croftka |  Soutěže

Po delší pauze se konečně dostáváme k pokračování SONPFF... protentokrát nás opouští Gabuska a její postava Zack Fair z Final Fantasy VII Crisis Core... je mi to moc líto, ale bohužel je to tak... tak jsem aspoň udělala zase rozlučkové video se Zackem

A ostatním přeji hodně štěstí, protože už se to pomalu blíž ke konci :)


Moc se omlouvám, ale nemám na blog náladu

17. dubna 2011 v 14:24 | Croftka |  Novinky
Ahojky... to je zpráva co? Zase nic... mělo už dávo být další kolo SONPFF, ale zatím nic. Čím to je? No tak hlavní příčinou jsou tyto dvě věci:
- design blogu
- hra Dragon Age 2
Takže k tomu dessu... jelikož to je sice pěkný dess, ale není moc dobrý... prostě není tak dobrý jako ty předchozí, takže bych ráda vyvtořila new, ale nevím jak by měl vypadat... inspirace úplně v háji... takže pokud by se někdo obětoval... byla bych moc ráda... hlavním předpokladem je totiž šířka stránky 900px... hlavně je to dobrý kvůli videům a velkým obrázkům... ale no uvidíme... navíc je na blog.cz zase nějaká chyba, která mi brání dess upravit...
No a k DA2... jelikož se mi hra moc zalíbila, tak ji hraji v podstatě nepřetržitě :D Hej a co DA1? Jo k tomu se vrátím xD Jinak... v dvojce se dají dělat upe boží screeny...
A to je teda zatím vše... takže hlavně až bude dess, tk něco na blog dám... do té doby na to nmám moc chuť :(

Jen tak něco narychlo :)

13. dubna 2011 v 21:39 | Croftka |  Novinky
Tak tedy pár novinek no... tou nejnovější je, že jsem se zase pustila do hraní Dragon Age Origins... a to za novou postavu - jménem Lara xD - TADY kdyžtak info a screeny :)
Mno dále se musím pochopitelně omluvit za ou extrémní neaktivitu na blogu O_o ale to se zpraví nebojte ;-)
Cože a to je vše? No asi zatím jo... snad se to pak zase zlepší :) Tak se zatím mějte...

~~Numb~~

9. dubna 2011 v 21:44 | Croftka |  Lara Croft


SONPFF - 5. kolo

9. dubna 2011 v 9:54 | Croftka |  Soutěže

Sice opožděně, ale přeci jen tu máme 5. kolo. Tentokrát nás opouští Crazy-san a jeho postava Reno.
Diplomek je na přání pro Crazy-san - Leo Kliesen
Jinak jedem dál :)Along the Way

8. dubna 2011 v 17:46 | Croftka |  Yu-Gi-Oh!
"Along the Way" by Flashchimp - Comic by Cleopatrawolf - Translated by Croftka (me :D)

Část 2
Část 3
Část 4
Část 5
---
---


Tomb Raider: Ultimate Edition

7. dubna 2011 v 21:50 | Croftka |  Lara Croft


Platforma: PC
Kategorie: Adventury
Multiplayer: Ne
Lokalizace: anglicky

Aktuální cena: 424,- Kč

Popis:
Obsahuje celých 9 dílů Tomb Raidera včetně datadisků!Mohutná kompilace zahrnující prvních 8 dílů série + Tomb Raider: Anniversary, navíc vše i s datadisky, které vás zásobí dostatkem herní zábavy na cestách Lary Croft nepřebernou škálou prostředím za získání pohádkového bohatství. Kompilace zahrnuje:Tomb Raider 1 + Unfinished Business (datadisk)Tomb Raider 2 + The Golden Mask (datadisk)Tomb Raider 3 + The Lost Artifact (datadisk)Tomb Raider 4 The Last RevelationTomb Raider 5 ChroniclesTomb Raider 6 The Angel of DarknessTomb Raider 7 The LegendTomb Raider 8: Underworld (CZ titulky)Tomb Raider: Anniversary (CZ titulky)


A kde že si tuhle edici koupíte? Tady: http://www.microgames.cz/index.php?kam=popis&id=7421


Diplomek za bleskovku 0.4 od Niki

7. dubna 2011 v 15:57 | Croftka |  Diplomky pro nás :-*)
Překrásnej ♥_♥

Kde mám vzít nějakou inspiraci?

6. dubna 2011 v 18:15 | Croftka |  Novinky
jelikož nemám ráda, když někomu kopíruju nějaké rozvržení designu atd., tak chci vytvořit svůj úplně vlastní design. Jenže nemám sebemenší inspiraci a tipy od vás, jak by měl vypadat. Máte teda nějaké tipy nebo nápady? Můžete napsat klidně i víc, poslat odkaz, video,.... cokoliv. Potřebuji nějaký nápad, jelikož se mi tento dess nelíbí právě kvůli tomu, že jsem ho vzala z části od někoho, kdo tu inspiraci má... prosím nechci být nějaká kopíráčská mrcha a právě proto musím vymyslet něco svého.

50 000 návštěv :)

4. dubna 2011 v 23:00 | Croftka |  Novinky
Tak a je to tady!!! Můj blog už navštívilo přes 50 000 lidí :) Díky moc všem :)

Aion - tvoření postavy

3. dubna 2011 v 20:20 | Croftka
Abyste mohli vůbec začít hrát Aion, tak si musíte vytvořit postavu, za kterou budete hrát.
Při prvním přihlášení na účet, ke ještě nemáte ani jednu postavu se vás zeptají, za jakou rasu chcete hrát. Buď za Asmodiany, nebo Elyose. Jelikož jsem si ale zamilovala Asmodiany, tak bude zbytek tohoto a i všech ostatních návodů zaměřen na jejich svět.
Až se tedy rozhodnete za kterou rasu budete chtít hrát, tak na ni klikněte buď 2x, nebo 1x a dol klikněte na Next (Další)
Poznámka: Pokud jste si vybrali Asmo (Ely), tak si po vytvoření nějaké postavy za tuto rasu nebudete moci vytvořit postavu z 2. rasy.
A pak už si budete konečně moci vybrat svou kategorii. Tedy budete si moci vybrat jestli budete Warrior (Válečník), Scout (Skaut, Průzkumník), Mage (Kouzelník) nebo Priest (Kněz).
Poznámka: (F) = Female = žena, (M) = Male = muž
Po kliknutí na jakoukoliv z předem vytvořených postav se vám vlevo nahoře zobrazí informace o tom, v čem jaká kategorie vyniká a v čem je dobrá.
Až se tedy pro nějkou kategorii rozhodnete, tak se přesunete do tvoření vzhledu vaší postavy.

- popř. ZDE

- přiložila jsem tu jeden krátký a stručný popis základní úpravy postavy. Pokud jste ho ale nepochopily, nebo máte radši vysvětlení pomocí videa, tak se podívejte na tohle video...

No a po konečném vytvoření postavy stačí kiknou dole na Create (Vytvořit) a je to :-)
Teď už jen 2x klikněte na svou postavu, nebo 1x a dole na Start A MŮŽETE KONEČNĚ ZAČÍT HRÁT :)Aion

3. dubna 2011 v 16:49 | Croftka
Chat
Craftění
Historie
Inventář
Komunita
Mapy
Moje tvorba
Nastavení
O hře
Ovládání
Povolání
Předměty
Questy
- Rasy -
Sběr surovin
Screeny
Videa
Wallpapery

NA ROZCESTNÍCÍCH SE PRACUJE. MOHOU BÝT POSTUPEM ČASU ROZŠÍŘENY


City Ville

3. dubna 2011 v 14:59 | Croftka |  Něco více o (našich) hrách

City Ville je další hra, kterou hraji na FB a chci vám jen o ní něco málo říct :) hrát ji nemusíte povině, jen vám tu to dávám, abyste měli nějaký tip na hru na FB... nic víc :)

Co to teda je za hra?
- znáte třeba Zoo Tycoon? Ne? Tak tohle je něco dost podobného...

Dobře no... a tak teda co tam dělám? :D
- prostě stavíš, stavíš a stavíš svoje virtuální městečko. Můžeš do něj pozvat i své kamarády z FB a můžeš se tak podívat i na jejich městečka.

Zajímavé... a jak to teda funguje?
- na peníze v této hře si můžeš stavět domy, paneláky, nějké obchody atd. pro větší populaci musíš ale mít tzv. komunitní budovy, které ti pomůžou otevřít právě tví přátelé na FB, nebo si můžeš pomoct pomocí City Cash, které po dosažení dalšího lvlu obdržíš, nebo si je můžeš koupit za reálné peníze. A tak prostě postupně zvětšuješ a zkrášluješ své město :)

Můžu tam i něco pěstovat? xD
- jistě... jakmile si postavíš nějaká políčka, tak na nich můžeš vypěstovat nějaké plodiny, za které pak budeš dostávát tzv. Goods, díky kterým budeš moct zase otevřít své obchody atd. pochopíš jak to funguje :)

kdo hru zná, tak zná, kdo ne, tak se může seznámit :) hra se mi líbí a doporučuji všem, kteří mají rádi podoné budovatelské hry :)

SOPFF - 4. kolo

2. dubna 2011 v 16:21 | Croftka |  Soutěže

I když s menším spožděním... tu teda máme už 4. kolo SONPFF... tentokrát nás opouští Lighting s postavou Rikku z Final Fantasy X a FFX-2... mě osobně Rikku zaujala ale bohužel... nevadí máš tu asoň za 8. místo diplomek :-)
a tak pokračujeme dále :)

Zase nový dess... mnohem lepší .)

2. dubna 2011 v 15:19 | Croftka |  Novinky
Takže jsem byla se svým předchozím designem natolik nespokojená, že jsem se donutila obětovat 5 hodin na tvorbu tohoto nového...

CELÝ DESIGN NEBYL MŮJ NÁPAD!!! VĚTŠÍ ČÁST BYLA VYPŮJČENA OD DESSU BLANCH MANOR!!!
Doufám, že to nevadí... ale chtěla jsem za každou cenu dess na téma Aion... jelikož jsem konečně dosáhla 5. lvlu ^^ joo :D
A k dessu... změněn byl doslova od začátku do konce :D v záhlaví jsem dala můj screen ze hry (když jsem byla s Dragon Force v Lower Udas Temple), dále jsem ho doplnila o symboly všech typů povolání ve hře... v okrajích jsou prostřídány wallpapery s Elyos a Asmo... ANI JEDEN NENÍ MOJE TVORBA!!! dále... jsem to všechno prostě překopala no XD
pokud máte k dessu nějaké připomínky, tak mi je tu pište :) i pokud se vám něco nezobrazuje nebo naopak zobrazuje navíc... a omlouvám se za kvalitu okrajů, ale skoro hodinu jsem zápasila o to, aby se to na blog.cz vůbec uložilo :D