larcacroftovalegend.blog.czSlovní fotbal •ZDE•
Soutěž přes ICQ proti mě ►Tady◄
MEGA DÁRKY PRO SB - dotazník ►TADY◄
Tapeta/wallpaper na přání ►TADY◄

Říjen 2010

• Chcete být ve videu na youtube? Tak čtěte :) •

31. října 2010 v 23:20 | Croftka |  Novinky
...
Jelikož mě stále víc a víc fascinují videa na YouTube ve formátu Machinima, tak sem se rozhodla, že bych něco sice né na tak profesionální úrovni, ale jako pokus vytvořila :-)
Jenže to sama nedám a budu potřebovat lidi :-) Takže...

Pokud v tom videu budete chtít být, tak musíte splňovat tyto požadavky:
- mít nainstalovaný a funkční Aion + hrát na Soul-Aionu
- umět aspoň trochu ovládat Aion a chat v něm

To, jestli budete hrát za Asmo nebo Ely musím ještě promyslet. Průběžně tedy pokud mě něco dalšího k této ''akci'' napadne vám sem napíšu do nového článečku.
Takže pokud splňujete, nebo víte, že budete splňovat požadavky výše, tak mi napište do komentů. Pokud máte dotazy, tak pište samozřejmě taky.
Dokonce začínám uvažovat, že by to video bylo něco jako dárek pro vás všechny na Vánoce :D

Marilyn Manson - This Is Halloween

31. října 2010 v 14:10 | Croftka |  Final Fantasy

Moc pěkně udělaný :-) Jo a šťastněj a strašidelnej Halloween přeju :)


Aion už funguje!!! Díky Syntaxi :-)

28. října 2010 v 18:39 | Croftka |  Novinky
kačka
Takže Aion se povedlo spravit :-) Především díky GM Syntaxovi, který mi ze vším pomohl :)
Dnes byla u mě moje SUPER kámoška Kačka, a tak sem jí donutila, ať si zkusí Aion. Vybrala si Asmo a vytvořila tu postavu výše :) A navíc je tam toho tolik nového, že sem z toho upe na mol ♥_♥ takže tak no :D

Od Lucík za 5. bleskovku

28. října 2010 v 1:02 | Croftka |  Diplomky pro nás :-*)
1
2
Jelikož mám ráda jak TR, tak i FF, a proto jsem se zůčastnila obou částí :D díky moc za boží diply :)

Nejde mi Aion...

27. října 2010 v 18:42 | Croftka |  Novinky
gsdgsdg
Njn... za to ale může ta aktualizace. Takže bude asi trvat, než se tam buď objeví nějaká oprava, nebo new aktualizace, nebo si tu hru budu muset odinstalovat a zase nainstalovat :-(
Takže yuna-lisa... budeš muset počkat, než se tam do té hry vůbec budu moct dostat XD

COMEBACK!!!

26. října 2010 v 22:08 | Croftka |  Novinky
comeback!!!
Tak a je to tady!!! PC se konečně vrátil již dnes a co je nejlepší??? Podle obrázku to možná poznáte samy... ale já vám to radši upřesním... JSEM ZPĚT I SE VŠEMI DATY CO BYLY V PC!!! + těším se, až vás zítra oběhnu :D Jo a asi na mě zase leze zrovna nějaká nemoc, ale snad se rychle přežene.
A ten ****** ***** a **** **** co nám do PC poslal nějakej vir, kerej vymazal zákl. nastavení BIOSu si to pěkně odskáče až přídu na to, kdo to byl.

Beyond Good and Evil mé screeny část 3

23. října 2010 v 21:42 | Dr. Willard |  Beyond Good and Evil
Tak tu pro vás mám další screeny. Předem se omlouvám za kvalitu. Jelikož si nahrávám nejdříve videa, a pak teprve dělám screeny, tak to nemá takovou kvalitu. No nic. Tady jsou.

Co bude dál se mnou?

23. října 2010 v 11:01 | Dr. Willard |  Novinky
Tak tento článek píši já, Dr. Willard. Jelikož bude mít Croftka PC v pořádku již příští týden, tak zde ode mne přestanou přibývat články :-) Pokud by jste mne snad chtěli dále navštěvovat a číst ty moje úděsné články, tak máte možnost ZDE Jinak dokud zde ještě budu, tak budu přidávat ty screeny z Beyondu a možná občas napíšu i nějaké info i něčem co mne zajímá. No uvidíme :-) Ty screeny budou možná ještě dnes tak tedy zatím...

Dobré zprávy :)

22. října 2010 v 19:29 | Croftka |  Novinky
fantasy
Takže mám pro vás jednu bezvadnou zprávu a to tu, že příští týden by se měl už opravný kompík vrátit!!! Jupí :D mno tak uvidíme, co s tím bylo apod. Dále dnes vyšel LEVEL č. 197 a je tam konečně něco o Final Fantasy XIV, ale taky o Lara Croft GOL, novém DMC a dalších upe totálně super hrách :-) Jo a do dalšího LVLu je pokusím zase napsat nějaký dopis, tak pokud ho tam zase zveřejní, tak dám vědět XD I když asi jo no... jelikož mi tam zatím všechny zveřejnily a podle mě uvítají, že sem jim zase něco po delší době napsala, ne? :D
No a tojť asik zatím vše. Už se těším, až si s váma pokecám na ICQ a přečtu vaše články :)

Druhy metalu

21. října 2010 v 13:07 | Dr. Willard |  Vtipy
Jsem metalista, jinou hudba takřka neposlouchám. Takže se nebojte, není to urážka :-D 
Situace: V hradu hlídaném drakem je uvězněna krásná princezna. Tady je přiběh, jak to dopadne, když tam dorazí různí metalisti coby rytíři.

Power metal: Metalista přijede na bílém jednorožci, unikne drakovi, zachrání princeznu a pak se s ní miluje v kouzelném lese.

Thrash metal: Metalista přijede, bojuje s drakem, zachrání princeznu a vošuká ji.

Heavy metal: Metalista přijede na harleyi, zabije draka, dá si pár piv a vošuká princeznu.

Folk metal: Metalista přijede s přáteli, kteří hrají na akordeony, violy, flétny a spoustu dalšich podivných nástrojů, drak usne (z všeho toho tancování). Pak všichni odjedou…..bez princezny.

Viking metal: Metalista připluje na lodi, zabije draka svojí velkou sekyrou, stáhne ho z kůže a sní. Znásilní princeznu k smrti, ukradne její věci a před odjezdem zapálí hrad.

Death metal: Metalista přijede, zabije draka, vošuká princeznu, zabije ji a odjede.

Black metal: Metalista dorazí o půlnoci, zabije draka a nabodne ho na kůl před hradem. Potom vošuká princeznu do zadku, vypije její krev během rituálu před tím, než ji zabije. Pak ji nabodne na kůl vedle draka.

Gore metal: Metalista přijede, zabije draka a rozhází jeho vnitřnosti před hradem, vošuká princeznu a zabije ji. Potom ji znova vošuká, rozpáře břicho a sní její vnitřnosti. Potom to, co zbyde, vošuká ještě jednou, spálí mrtvolu a ješte jednou vošuká.

Doom metal: Metalista přijede, spatří jak je drak obrovský, pomyslí si, že ho nemůže nikdy přemoct, potom propadne depresím a spáchá sebevraždu. Drak ho sní a princeznu si dá jako dezert. A to je konec smutného příběhu.

Progressive metal: Metalista přijede s kytarou a zahraje 26 minutové sólo. Drak se z nudy zabije sám. Metalista dorazí do princezniny ložnice, zahraje další sólo s použitím všech technik a melodií, které se naučil v posledním roce na konzervatoři. Princezna uteče a vydá se hledat heavy-metalistu.

Glam metal: Metalista přijede, drak se začne smát, když uvidí jeho zjev a nechá ho projít dovnitř. Poté, co vejde do hradu, ukradne princezně make up a začne natírat hrad nádhernou růžovou barvou.

Nu-metal: Metalista dorazí v Hondě Civic a pokusí se bojovat s drakem. Jenže uhoří, když jeho pytlovité oblečení chytne plamenem.

Redneck metal: (Kabáti,…): Metalista dorazí na fichtlovi, draka vožere, pobleje, s princeznou si pořídí deset blbých dětí a pak jde pro vidle a vykydá hnůj v maštali.

Speed Metal: metalista se uhoní k smrti, ještě než dojde k hradu.

Speed Metal verze 2: Princ rychle a jednoduše přiběhne, draka rychle a jednoduše zabije svým hlasem, rychle a jednoduše vošuká princeznu. A stejný postup opakuje minimálně na dalších deseti hradech….

NS black metal: Přijede tankem Tiger, draka uhajluje k smrti a princeznu zplynuje, neboť nebyla arijského původu.

White metal: Nějací divní poutníci přijdou s další částí Ježíšova kříže. Drak kříž během okamžiku změní na popel a tak na něj pošlou křížovou výpravu.

Atmospheric metal Ještě dřív, než se k drakovi dostanou, chcípnou únavou z neustálého tahání jejich nástrojů.

Speed metal: Metalisti přijedou a začnou si dělat z draka srandu. Ten se rozbrečí a zemře žalem. Pak si začnou dělat srandu i z princezny a ta se přidá k jejich skupině jako ženský vokál a jdou si dělat srandu z někoho dalšího.

Industrial metal: Postaví vedle hradu továrnu a všichni se udusí jejími zplodinami. Hrad se začne rozpadat a tím je nádherné dílo Glam metalisty nenávratně zničeno.

Symphonic metal: Dorazí celý orchestr a vytvoří z hradu veliké mraveniště. Drak tedy má zásoby na zimu.

Gothic metal: Přijede, draka zkrotí a jde se s princeznou kochat pohledem na půlnoční hřbitov

Další aktuality - PC stále v opravně

18. října 2010 v 21:27 | Croftka |  Novinky
*muck*
Takže... jelikož se mi povedlo nainstalovat IE 7, tak to všchno de trochu rychleji (aspoň něco). Dále... přejdeme tedy k pár dnům staré náhodě XD V angličtině jsme něco četli a byla tam jakási baba jménem Lara... a já prej ''Lara Croft ne?'' a paní učitelka ''No to tak... ale jo proč ne XD'' no tak dobře no...
dále tu máme zajímavý případ aneb Croftka se zblázila XD Ano je to tak. Jelikož jsem úplně posedlá tím chlapíkem výše (pokud neznáte jeho jméno nebo příjmení, tak je to Kaiba Seto!!!). Právě jsem si totiž koupila ten černej roláček co má z velice podobného materiálu (očividně né nic zatepleného XD) a velmi podobné boty... i když přeci jen podobné nic víc XD
no a na závěr jen dodávám, že 16.10. mi konečně budou odcizeny rovnátka!!! :D no ano... berte to tak, že už konečně nebudu v další videoblogu vipadat divně XD
No a tojť asi vše. Díky za stálou návštěvnost :-)


Jak sem na tom

16. října 2010 v 21:44 | Croftka |  Novinky

... Shift+R zlepší kvalitu vyznačeného obrázku. CTRL+F5 aktualizuje webovou stránku.
No takže se zase trochu hlásím.... je to šílený!!!! Nedá se vůbec nic skoro na tom starém PC dělat. Hrát dou maximálně tyto hry: klasické hry co sou v PC (karty, pinball,...), Beats Of Rage (jediný co mě nejvíc baví až na to, že se to po nějakým levelu vypne :-(), dále Age Of Emires 2 Demo (njn... to mě už nebaví :-((), TRAOD (jelikož ho mám 10000x byhrátý, tak mi příde zbytečné zase hrát XD) a nejlepší asi hra Gray Matter... no jinak tam nejde rozjet vůbec nic a když už, tak se to seká ještě hůř než sekačka XD Takže je to tady hrozná nuda... maximálně se tu dají poslouchat písničky, dívat na videa a tvořit videa, což ale taky nejde, jelikož se to taky vypíná XD A aby toho nebylo málo, tak jako prohlížeč tu de jenom Internet Explorer 6... Takže celý v háji... hned jak se PC vrátí, tak vám řeknu jak to dopadlo s daty... no jestli tam nebudou a HDD se rozšíří na 1 TB a 4GB RAM, tak to bude bomba :D no i tak nebo tak by se prej měl rozšířit... takže aspoň něco pozitivního... jinak díky Dr. Willardovi za pomoc :)


ZÁSKOK

15. října 2010 v 22:05 | Dr. Willard |  Různé info
Takže ummmm AHOJ :-) Dnes jsem obdržel od Croftky vzkaz, že potřebuje, abych za ní zaskočil. Takže jen takové menší info pro vás: 
►Alespoň jednou se vás pokusím všechny oběhnout, a něco napsat
►Přidám několik článků, ještě nevím na co
►Jsem zvyklý na trošku jiný styl psaní článků, tak se nelekejte. Pokusím se ale psát podobnou formou jako Croftka
►Budu tu jen dočasně, dokud nebude mít Croftka v pořádku své milované PC
Jinak takové menší info o mě pro ty, co mě třeba neznají:
Projevuji se na www.vill.blog.cz , jsem tam samozřejmě jako Dr. Willard, stejně jako tady. Poslouchám tvrdší hudbu jako je Black Metal, Death Metal atd. vyznávám černou magii, kromě blogu také hraji na nějaké ty hudební nástroje, jsem z Čech, z takového malého města jménem Bělá pod Bezdězem. Co bych vám ještě řekl?... Také mě baví hry na PS1, 2, 3. Hraju spíše takové ty drsnější hry, takže SH Re a tak podobně, ale neodmítnu ani starší díly Tr. :-) Pokud by jste mě chtěli poznat trochu blíže, tak na FB jsem jako Vilém Sirsch, což je také mé pravé jméno. No vidíte? Právě jsem vám na sebe vyzvonil skoro vše :-D Ještě bych mohl dodat, že je mi necelých 15 a to už je asi tak nějak všechno. Jinak, s Croftkou se už nějakou tu dobu znám, jsme dobří přátelé, a proto mi svůj blog svěřila do rukou. Doufám že se tu navzájem nesežereme :D Pokusím se vám sem ještě dnes, nebo zítra přidat nějaké články. 

PC je v opravně

13. října 2010 v 19:20 | Croftka |  Novinky
 
Takže... dnes se povedlo dát PC do opravny. Pokud to půjde moc dobře, tak v pátek bude doma. Pokud to půjde dobře, tak někdy v příštím týdnu. A teď data... ty se asi tedy nesmazaly, ale pokud je tam nějaké poškození, tak by se musela provést jakási speciální obnova dat a ta by koštovala něco okolo 11 000,- Kč, což je sice dost, ale byly bychom to ochotni obětovat, jelikož ty data sou hrozně důležitý. Nu což. Pokud se prostě PC vrátí i s daty, tak to tu hned zase rozjedu. Prozatím blog pozastvauji, dokud se PC nevrátí. Jinak díky za podporu XD A pokud jde o obíhání... prostě až bude PC, tak oběhnu :-)

P.S.: Alespoň screeny z Prince of Persia mám zálohovaný XD


A je to celý v háji!!!!!! :"-(((

10. října 2010 v 18:48 | Croftka |  Novinky
Ano je tak. Celé PC se mi podělalo a nejde ani spustit a obávám se, že veškerá data co tam byla jsou v háji. Teď sem na svém starém PC, které se taky chystá asi umřít. Ale tohle je hrůza!!! Vždyť tam toho bylo tolik... tolik videí, Aion - her, uložených míst, hudba, obrázky, odkazy avšechno možný!!! A TE'D JE TO BĚHEM 1 SEKUNDY PRYČ??? To snad nééééééé :"-(((

Miku Hatsune - Blender model

10. října 2010 v 11:46 | Croftka |  Blender
mh
Konečně sem zase něco našla a to model Miku z Vocaloidu do Blenderu :D Takže pokud máte zájem, tak si můžete stáhnout:

DOWNLOAD


Pokémon - W.I.T.C.H. se rozjíždí :D

9. října 2010 v 11:33 | Croftka |  Novinky
rozjezd
Ano :D vážně sem ten blog založila a začala na něm pracovati :D Nachází se tady:

Viděla jsem film - Resident Evil Rozklad (Degeneration)

7. října 2010 v 20:49 | Croftka |  Filmy
red
Tak právě jsem se na tento film dokoukala. Jelikož jsem žádný díl RE doposud nehrála, tak přesně nevím jak se co s čím má, ale z videí na youtube a mezifilmů bych to pochopila :-)
Film se mi docela líbil až na to, že tam Leon vypadá trochu divně, ale když tohle přehlédnete, tak je to upe boží film hlavně co se týče českého dabingu, který musím pochválit :-)

O filmu:
Zombie zaútočily na letiště v Harvardville a uvrhly ho v chaos. Leon S. Kennedy a Claire Redfieldová, kteří před sedmi lety během tragédie v Raccoon City bojovali proti zločinné společnosti Umbrella, jsou zpátky. Podobně jako v předchozích snímcích série Resident Evil, i nyní jsou připraveni utkat se se zlem. Jejich protivníkem je tentokrát ničemný válečník, který poté, co přišel o celou rodinu v Raccoon City, touží po odplatě. Smrtelný G-Virus se začíná šířit a nová zmutovaná monstra se pouští do zběsilého řádění. Dokáže Claire s Leonem zastavit virus dřív, než se bude historie znovu opakovat?

Pár obrázků z filmu:
1
2
3