larcacroftovalegend.blog.czSlovní fotbal •ZDE•
Soutěž přes ICQ proti mě ►Tady◄
MEGA DÁRKY PRO SB - dotazník ►TADY◄
Tapeta/wallpaper na přání ►TADY◄

Květen 2010

Super Cosplay War Ultra - S.C.W.U.

31. května 2010 v 20:59 | Croftka |  Něco více o (našich) hrách
scwu
Pokud nemáte bohužel to štěstí mít Street Fightera nebo Beats Of Rage, tak další možnost jak si dobře zamlátit je S.C.W.U. aneb něco fakt dobrýho.
Je to už docela dost stará japonská kopačka, ale aspoň se dá v pohodě stáhnout a funguje na každém PC (aspoň doufám). Nejlepší je hrát v malém okně (přesně tak velkém jak je tento obrázek), nebo fullscreen (pokud budete chtít přepnout z full zpět, tak přes F4).
Na výběr máte z několika tůzných postaviček. Některé možná znáte, některé ne. Je tu třeba i kdosi z digimonů O_o XD
No a na závěr ovládání. To je asi to nejtěžší. Ale proszradím vám to co vím. Takže:

A - kopání
Q - boxování/mlácení
S - taková blbinka, kterou nepoužívám (něco jako náhlý útok no)
W - chycení a odhození
F - chůze vlevo
T - skok
B - klek
H - chůze vpravo

B+H (rychle mezi sebou) a Q - útok, který ubere 100 EN (energie, která se navyšuje velmi rychle)
B+H -//- a A - mega útok, který ubere 300 EN
F+B+H (nwm jak posobě) - nějaký další útok, který většínou ubere 100 EN

Apod. Kombinací je tu jistě mnohem více. Také se to dá hrát na jedné klávesnici se dvěma, takže už je vám jasný, že sme to s Wilorou pařili skoro pořád XD

No a ke stažení tzv. plná verze (my jsme bohužel hrály demo):


Jo a stáhnete klikáním na to Zum Donwload nebo tak cosi XD

A tady video ukázka (né moje nahrávka)Prince Of Persia Písky času - film (shlédnuto)

30. května 2010 v 16:19 | Croftka |  Filmy
pop
Avatar byl bezva, ale tohle bylo asi to nejlepší co sem kdy viděla v kině!!!
Ano je to tak. Myslela jsem si, že to bude to nejhorší, ale přesně naopak. Co vám o tom mám říct... no tak včera jsem na tento film jela do kina s Wilorou a byla to fakt bomba. Už jen v tom, že tam bylo skoro úplně prázdný kino XD ale aspoň tam byl klid. Dále tam bylo absolutně perfektní, že tam bylo všechno co bylo v T2T a Prodigy... tedy že skákal po zdech apod., byl pěkně zababušnej XD no a konečně sem se dověděla, že se vlastně menuje Dastan... to je moc pěkný méno XD no tak dál... naprosto výborný děj, dialogy, hudba prostě všehno... I velký dostatek vtípků XD Prostě kdo neviděl, tak ať se podívá, protože je to nejlepší film co sem kdy viděla zatím v kině :-)

♥_♥
No není překrásnej? ♥.♥


Jak na dýňovou hlavu

28. května 2010 v 21:00 | Croftka |  PWI
dýně

No tak před pár minutami jsem díky Wiloře přišla na to, jak mýt tuhle krásnou dýňovou hlavu.oppop
Potřebujete na to už jen mýt v inventáři tuhle věcičku (vpravo). Menuje se to Big-headed Kid Pill a stačí na to 2x kliknout, a je to. Automaticky se to zruší po nějaké té době. Ale fakt je to sranda XD hlavně když někomu zamáváte s nekonečným úsměvem XD
Jo ale nwm kde sem to sehnala XD


Další hokus pokus ^,..,^

26. května 2010 v 16:29 | Croftka |  Naše vytvořená videa

Jo a prosím v HD :-) Je to můj další pokus s tím Particle Illusion 3.0 :-)


Žeby?

24. května 2010 v 22:29 | Croftka |  Novinky
No jen tak narychlo oznamuji, že možní budu konečně v nějaké té FF MEP skupince :-) Tak mi držte palečky :-)

Particle Illusion v3.0.2

22. května 2010 v 23:41 | Croftka |  Programy
XD
Particle Illusion je velice užitečný progámek pro ty, kteří tvoří videa v Sony Vegasu, protože přes tohle tu dáte fakt duprácký efekty. Takže. Jistě ho zatím asi většina nemá, nebo jo, ale ti co ne, tak si ho můžete stáhnout takhle:

1) jděte SEM
2) přepište kód z obrázku do volného políčka a dejte download file
3) počkejte 45 sekund a pak klikněte na regular download
4) až se vám to stáhne, tak na to klikněte pravým a Extrahovat zde
5) měla by vám vzniknout složka. Tak jděte do Setup a otevřete Setup.exe
6) po instalaci jděte do složky Crack a zkopírujte tam ty dva soubory (ne ten s tím textem)
7) jděte do složky C:/Program Files/particleIllusion_3/ a tam je vložte a odsouhlaste přepsání těch předchozích
8) no a teď si ho můžete v klidu spustit

Asi se vám tam zobrazí jakási tabulka, kde bude sloupec vlevo nahore. To sou věci, který je moc dobrý nainstalovat.
Až budete mít vše, tak se s tím můžete základy naučit z tohoto tutorialu:


no a až se s tím seznámíte, tak si nějaký ten efekt vytvořte a uložte. Pak spusťte Vegas a přes Screen (místo toho áčka co máte v tom zeleném čtverečku) to uděláte průhledně jako to černý pozadí :-) !!!děkuji za tohle Shewii!!! Kdyby něco, ptejte se :-) A tady můj první pokus:Panel - vlevo nahoře

22. května 2010 v 14:50 | Croftka |  PWI
panel
Takže... základním panelem číslo 1 je tento... popíšu vám ho zleva doprava odshora dolů... takže... taková ta malilinká šipečka vám ho zmenší, ale jak na ni kliknete znova, tak se to zase zvětší. Dále váš obličejík a pod ním jakýsi zámek (sorry, ale nevím k  čemu tam je, lae dá se na něj kliknout :-)), pak váš aktuální level (na obrázku 28, ale už mám 29 :P), a pod ním jakási vlaječka s céčkem (né žádný bič na něm cé XD) a to znamená, že jste šéfem Squadu (více info později). Pak nahoře ta ikonka s panáškem a šipečkama znamená, že vám přepne hru do ''šílené'' grafiky, ale zato vám půjde rychleji. Pak je tam taková hlavička, znamená zobrazit)nezobrazit  ostatní hráčská jména a ikony, celý panáček pak nějaké hráče mimo nějaký limit (taky tohle zatím nemám ověřené) a pak ten smajlík, tak ten buď zobrazí,nezobrazí monstra na mapě.
Pak je tam to červený s číslem 1000/1000, tak to je váš stav života, pak to modrý s číslem 1508/1508, tak to je stav vaší many, která je potřebná pro kouzlení, to fialový s číslem 86.4%, tak to je váš aktuální stav EXP a až budete mít 100%, tak budete mít další lvl.
No to žlutý s tou mou přezdívkou taky nemám zjištěný k čemu to je dobrý a pka to tyrkysový s číslem 754/754 je stav síly pro lítání, když nemáte dost velkou manu, tak tohle se řídí podle ní, takže nedoporučuji kouzlit ve vzduchu (když lítáte), jinak ztratíte energii a spadnete.

Hrátky i inventářem

21. května 2010 v 16:38 | Croftka |  PWI
inventory


Tak dámy a pánové... tohle je... inventář XD
Dostanete se k němu klávesou [B]. Nyní máme zanutou sekci Normal nebo-li normální. Tady si můžete nastavit co budete nosit tedy oblečení, zbraně, prstýnky, které vám vylepšují schopnosti apod. Níže pak máte 2 ikonky baťůžků, své peníze (no já vím jsem zrovna na mizině XD)
Common Items - Všechny položky - tak tady máte vše co jste našli po cestě a vzali si k srdci... tedy dali do toho inventáře XD.
Quest Items - Úkolové položky - a tady jsou věci, které sice nemůžete prodávat, přemisťovat apod., ale jsou to věci, které zbíráte pro dokončení úkolu (nebo úkolů)
Fashion Item - Módní položky - no a tady je to na něco s oblečením, ale to je tak asi vše co vám o tom zatím řeknu, protože je na to, abyste se tu mohli dostat potřeba nějaký Wardrobe Stone a ten já zatím nemám.
Sort - uspořádání - automaticky uspořádá vaše položky v inventáři
No a níže obsah inventáře.
V sekci Fashion se můžete prohlédnout ve svém... no... spodním prádýlku XD A taky to má něco s oblečením, ale asi s tím koupeným... no zatím ani v tomhle nemám přehled XD
No a prewiev je prostě prewiev. To snad chápete XD


!!! Bitva jak blázen !!!

19. května 2010 v 23:19 | Croftka |  PWI
bPrávě před pár minutami se v PWI odehrála největší bitva!!! V každém městě byl jeden velký boss, který měl naprosto gigantózní život a všude se sešly miliardy lidí, takže se to sekalo jak sviňa!!! Plno různých lidí, zvířátek, která měli s sebou, kouzelné efekty apod. Bylo toho strááášně moc :-) i já jsem se pochopitelně do velkolepé bitvy zapojila :-) Byl to nehoráznej nářez jak něco!!! No pro představu pár screenů níže:

Jak na bezvadné screeny?

19. května 2010 v 20:59 | Croftka |  PWI
nnn
Tak tohle je nastavení, které mám i já a nezobrazuje se mi na screenu má přezdívka ani většina toho, co tam zavazí (jako přezdívky jiných atd.)
Nastavení dáte přes [U] a přejdete do části UI. Dále až to budete mít, tak si uděláme screen a to tak, že nezmáčkneme rovnout PrtScr, ale F9 a pak si nastavíme úhel, přiblížení atd. a pak PrtScr :-)Víte co? Kašlu na vás!!!

19. května 2010 v 18:09 | Croftka |  Novinky
shit on you!


Takže na co vám tu dělám tu možnost si zkusit vytvořit alespoň jedno společné video? Máte takovej problém si ti co alespoň jedno video zkoušeli stáhnout program a zase si trochu pohrát? Ale beztak jediný, kdo se tam zapsal, ale asi zbytečně byl Dr. Willrd. Ten jediný má odvahu si to alespoň vyzkoušet... no nic no. Tak to zkusíme vytvořit teda jen my dva :-) To mě zajímá, co z toho vznikne XD Ale kdyby náhodou se dala do chodu Tomb Raider nebo-li Shewii, tak ať dá vědět i kdo by náhodou chtěl :-) Takže :-P

Mám založit MEP skupinu na youtube.com? - přihláška

18. května 2010 v 22:19 | Croftka |  Novinky
mep

No tak jsem si všimla již dávno, že na www.youtube.com jsou i tzv. MEP videa (nwm co to MEP znamená), která nejsou tvořena jen jedním člověkem, ale více třeba deseti či míň nebo více. No a tak jsem si řekla, že bych si tuhle skupinu taky mohla založit :-) Proč ne, že?

Takže pokud máte alespoň nějaké zkušenosti s tvorbou videí a máte Windows Movie Maker nebo Sony Vegas 9 popř. něco lepšího nebo jiného, tak se tu můžete přihlásit :-) Ale nejdříve požadavky:  • musíte mít svůj účet na www.youtube.com
  • musíte tam mít zveřejněné nejméně jedno video své tvorby
  • dále se vám musí chtít, ale také si zvykněte, že to nebude lehké, protože videa budou tvořena na různé skladby
  • úvod a závěr dělám já a hudbu i téma rozdělím každému doufám přiměřeně :-)
No to by byla zatím pravidla a teď tedy přihláška (nutné vše vyplnit):

1) přezdívka
2) adresa blogu
3) mail nebo alespoň ICQ (raději uvádějte mail, ale i ICQ pro odesílání souborů)
4) kolik máte let? (nevymýšlejte si, i když máte třeba 10)
5) odkaz na váš účet na youtube.com
6) odkaz na jedno vaše video, které si myslíte, že se vám nejvíce povedlo
7) jaké programy používáš nebo budeš používat pro tvorbu videí?
8) nebude ti moc vadit, když tam nebude pokaždé vybrána vhodná píseň či téma?
9) umíš stahovat videa z youtube.com? (pokud ne, tak se podívej SEM a stáhni si tento program)
10) jak dlouho se zabýváš tvorbou videí?
11) kdybych zadala třeba téma Final Fantasy XIII... dokážeš si najít a stáhnout videa v co nejlepší kvalitě a ještě tak, aby nikde nebylo ve videu něco jako odkaz nebo podpis toho, kdo ho tam dal? (to není nutný. I já to taky těžko hledám)
12) pokud máš nějaký dotaz nebo něco, tak to napiš k tomuto bodu :-)

a to je tak asi zatím vše. Vážně nebojte se zeptat :-)
A NEBERU ŽÁDNÝ FYFLENKY, KTERÝ JSOU POUZE NA HSM APOD. POUZE TY, KTEŘÍ SE ZAJÍMAJÍ O HRY, NEBO PROSTĚ O TOM MAJÍ TROCHU PONĚTÍ XD

Přerov - Povodeň 17.5.2010

17. května 2010 v 23:29 | Croftka |  Různé info
p
Tak takhle nějak to teď vypadá v Přerově. Fotka není moje, ale jednoho člověka na facebooku, který se připojil ke skupině Přerov - Povodně TADY. Fotek je tu poměrně dost. Tato povodeň je stále zvyšuje víc a víc a pokud to tak pude dál, tak to bude fakt povodeň jak 8.7.1997. kdy byla taky a neli větší. A navíc každých 10 minut se zvyšuje ''asi'' o 1 cm No tak teď už má tam ta voda prej výšku asi 673 cm (údaj z 17.05.10 22:40)
Tato událost mě dosti šokuje. V životě jsem nezažila povodeň (sice teď taky ne, ale tohle mě bere) Takže taky tu níže dávám mé video (ale né z mých nahrávek):Tapeta na přání pro Lara Croft 81

17. května 2010 v 21:29 | Croftka |  Diplomky pro vás :-D
Doufám, že se ti také líbí :-)


Teleportování

17. května 2010 v 20:29 | Croftka |  PWI
teleporter


Jistě vás nebaví furt chodit nebo přeletovat z jednoho konce mapy na druhou... myslím hlavně měesta... třeba jste v City Of Raging Tides a máte úkol v Archosauru. No a letět tam trvá vážně dlouho (asi hodinu a půl reálného času). A proč by to tak dlouho muselo trvat? Nemusí! Pokud máte pár tisíc, tak se můžete teleportovat :-)
A k tomu je potřeba najít tu paní vedle (Teleport Master) a díky ní se můžete teleportovat. Jen upozorňuji, že v City of Lost je teleportérem stojící Tygr, takže abyste ji tam zbytečně nehledali. No takže... na ni klikněte (já používám dvojklik) a pak vyberte Teleportation. Oběví se vám mapa a můžete se teleportovat pouze:
- tam, kde jste už aspoň jednou byly
- tam, kde vás to spojuje s takovou bílou čárou.
Takže nemůžete se z jedné vesničky telepotovat do Archosauru a to je mezi ním a City of Lost O_o
No dále tuhle babu najdete skoro všude. Skoro v každé vesničce a na 100% v každém městě :-)
Já ji požívám dost často, takže penízky se furt jenom sypou XD ale stojí to za to... je to rychlý, přesný a hotovo :-)

~ News ze světa PWI ~

16. května 2010 v 22:40 | Croftka |  Novinky
meTakže... mám už konečně 26 lvl, takže sem si díky tomu koupila nové oblečení, které můžete vidět na obrázku :-) Stálo mě okolo 10.000 XD
No dále jsem tu našla dalšího týpka, kterej mi moc pomáhá :-) A dále jsem zjistila, že tuto hru hraje stále víc a víc čechů a slováků.
No dále jsem hrozně ráda, že tuto hru hraje aktivně Shewii a Wilora. Obě mi teď moc pomáhají :-) Ale už sem tam dlouho neviděla Bloody_Lunu :-( chjo...
No a aby toho nebylo málo, tak jen chci dodat, že dnes se mi obchody v západní části Archosauru dost dařily :-) Vidělala jsem si přes 20.000!!! Což je fakt úspěch :-)
No to je pro dnešek vše. :-)


PWI, PWI, PWI... budu hrát i něco jinýho?

16. května 2010 v 17:39 | Croftka |  Novinky
pwiNo je to tak jaksi každý den. Oběhnu SB, napíšu článek na blog, možná udělám ještě něco a pak hraju celej den PWI. Nevím, jestli je tohle normální, ale určitě není. Pořád mám lvl 25, ale to vůbec není podstatné. Prostě sem se stala extrémě na tu hru závislá XD Je to děs... no co už no... jenom vám ještě říkám, že si můžete nechat vytvořit tapetu na přání ZDE, takže klidně si napište :-) zatím čekám na L, kdy už mi napíše to rozlišení, abych mu tu tapetu mohla udělat  jestli teda vůbec napíše XD

Tapeta na přání pro Ayame-Chan

16. května 2010 v 12:04 | Croftka |  Diplomky pro vás :-D
Taky doufám, že se ti líbí :-)