larcacroftovalegend.blog.czSlovní fotbal •ZDE•
Soutěž přes ICQ proti mě ►Tady◄
MEGA DÁRKY PRO SB - dotazník ►TADY◄
Tapeta/wallpaper na přání ►TADY◄

Březen 2010

Nová SB - Capricorn a miška.hanuška

30. března 2010 v 20:00 | Croftka |  Naše oblíbené blogy a stránky
jared leto
Tak tu máme hned najednou 2 nová SBénka a to Capricorn a miška.hanuška. Jejich blogy jsou o mé velice oblíbené skupině 30 Seconds To Mars a pochopitelně o hlavním zpěvákovi jménem Jared Leto. Výše dipl za SB a dík no :-)


New rubric - 30 Seconds To Mars

30. března 2010 v 19:30 | Croftka |  30 Seconds To Mars
symbol
Před okamžíčkem nám tu přibila nová rubrika a to o 30 Seconds To Mars. Protože se mi vyzdvihla jejich oblíbenost a začali se mi líbit mnohem víc, než kdy jindy (jako jejich písničky) a tak tu budu dávat jejich klípky a dongy ke stažení apod. Možná tu přibude i rubrika Skillet, kteří se mi taky poslední dobou moc zamlouvají :-)

Ve středu se neučíme!

29. března 2010 v 23:04 | Croftka |  Novinky
*
Takže jak víte už z nadpisu, tak ve středu se neučíme, protože nepůjde u nás do 16:00 el. proud a  tak máme náhradní program a to výlet do CineStaru do Olmika. No není to paráda?
Jen doufám, že se nebudeme dívat na Avatara... toho už sem viděla... i když zas tak moc by mi to nevadilo, ale mě to stačilo jednou :-)

Opožděný a neúplný MEGA DÁREK pro Parketu

29. března 2010 v 18:12 | Croftka |  Diplomky pro vás :-D

Jo tak asi vás to taky šokuje, ale mám pro Parketu (bývalé SB) konečně zveřejněný dáreček a to videjko na přání. Postavičku už myslím ani nemá cenu dělat... takže Parky... Sorry, že ti to tu dávám až tak pozdě, ale úplně jsem na to zapoměla a navíc to tvé videjko mi nešlo vůbec vytvořit, ale pak jsem to tam prostě náhodně naházela a hotovo, tak snad se ti líbí :-)


Diplom za poznávačku pro Lucík

29. března 2010 v 17:09 | Croftka |  Diplomky pro vás :-D
pro Lucík - Kadaj
Správná odpověď: Kadaj z FFVIIAC
Tak spoň někdo to poznal :-) Uznám, že se mu moc nepodobá, ale tak jaký zázraky chcete dělat v The Sims 3? xD takže tu dipl a gratuluji :-)
P.S.: vážně mě rozeskálo, že si někdo typnul Clouda

►Kdo to je? xD◄

28. března 2010 v 21:20 | Croftka |  Soutěže
???
Tak schválně. Uhodnete, koho jsem se to pokoušela vytvořit v The Sims 3? Vím, že se mu moc nepodobá, ale snaha byla :D tak to prosím berte takto. No... takže pokud víte kdo to je, nebo si to aspoň myslíte, tak napište do komentu.
1. s ním dostane diplom (s jeho originální podobou xD)


The Sims 3 - Riverview

28. března 2010 v 17:40 | Croftka |  The Sims 3
riverview
Konečně jsem našla město Riverview do The Sims 3 ke stažení zadara! A to i do stažených verzí, takže pokud si ho chcete stáhnout, tak můžete tady:

DOWNLOAD - 71,2 MB

Postup jak stáhnout a naistalovat:
  1. Klikněte na DOWNLOAD a načte se vám stránka, kde napíšete do volného řádku 4 znaky pod ním na obrázku a dejte Enter (myší to nefunguje. musíte klávesnicí)
  2. Počkejte 45 vteřin a klikněte na Regular download a začnete stahovat.
  3. Extrahujte obsah balíčku někam na plochu nebo do nějaké složky nebo klikněte PTM na balíček a dejte extrahovat zde
  4. a pak už byste na to mohli přijít sami :-)


♥Kadaj♥ - Night of the Hunter - můj výtvor

27. března 2010 v 16:10 | Croftka |  Naše vytvořená videa

A pokud vám nejde, tak tady níže, ale V HQ!!!!!!

Někdo - moje kresba

26. března 2010 v 19:30 | Croftka |  Něco o nás:-)
someone
Tuhle babu jsem kreslila cca hodinu. Je na 100% podle mé vlastní fantazie bez naprosto jakékoliv inspirace či předlohy. Náhodou se musím pochválit, protože si myslím, že se mi to mocinky povedlo. A co vy na to? Líbí se vám?

ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ!!!

Co je to ''má nálada'' ?

25. března 2010 v 20:39 | Croftka |  Něco o nás:-)
gejša
Uvědomila jsem si, že mé pocity nebo náladu tvoří převážně hudba. Podle hudby se chovám, cítím a tvořím nebo si jen  v myšlenkách představuji nějaké filmy nebo něco co ani třeba neexistuje. Je to těžké na vysvětlení, ale řeknu vám to asi nějak takto:
Teď právě díky Ayame-Chan poslouchám písničku Thao Nguyen Xanh - Sad Romance. Hned jak začala hrát, tak se mi v mysli oběvila gejša tančící ve tmě přesně jako gejša předvádějící své vystoupení ve stejnojmenném filmu Gejša, který jsem viděla asi 3x.
Moje nálada je taková japonská chvilku smutná chvilku veselá. V mysli vidím teď padající růžové lístky a gejšu v zahradě pod stromem se svým deštníkem, který má na obrázku.
A teď jsem přešla na písničku 30 seconds to Mars - Night of the Hunter, kterou jsem jaksi dlouho neslyšela nwm proč :D asi omylem vynecháno, ale teď se mi vybavuje Kadaj z Final Fantasy VII Advent Children jak jezdí na té motorce, nebo jak je v té vodě a nebo spousta dalších teřba tyhle no jen tak pro představu:
kadaj
Apod. prostě se mi během pár vteřin dokáží měnit myšlenky. Při některých písničkách mám třeba i pořád ty stejné, ale většinou jsou pokaždé jinak a s někým jiným třeba i s lidmi, které jsem nikdy v životě neviděla a mám je jen v mysli. Ráda bych je nakreslila, ale nikdy mi to nešlo :D
A co vy. Taky se vám mění myšlenky nebo pocity, když posloucháte nějakou písničku?


Banner od Kaki LC

23. března 2010 v 16:43 | Croftka |  Diplomky pro nás :-*)
od kaki lc
Ano převelice se mi líbí :-) Děkuju moc :-)

Zkoušela jsem TR5...

22. března 2010 v 22:09 | Croftka |  Novinky
spider

No tak jsem si po dlouhé době stáhla TR5 a nainstalovala jsem ho. Pak mi docvaklo, že to musím ještě dát na CD a navíc to funguje jen u rozlišení 640x480, takže grafika horší než u TR4, které jsem taky zkoušela. Musím říct, že se mi hned po mezifilmu začalo dělat špatně. Všude hrobové ticho, nízký strop, hned k dizpozici puštičky a kecací Lara se zavřenou pusou. No děs. A to jsem se někde dočetla, že je to to nejlepší TR po grafické stránce. No hnus.
Ale pokračovala jsem. Nevěděla jsem kam jít a furt po mě něco skákalo a lítalo a hcípalo a cákalo no prostě miš maš na první pohled. Kdybych z té 4 neznala aspoň trochu to ovládání, tak bych s tím asi rovnou praštila.
Nicméně to pro mě bude velmi těžké pokračovat. Můj názor - děs a bída. Prostě TR6 je naprosto bomba. Hudba hraje, grafika je suprová (rok 2003 - nejlepší hry co znám) prostě pro mě nejlepší TR. Co víc no.
Ale je to můj názor. Třeba vám se tato hra právě zdá jako ta nejlepší, takže mě nekritizujte. Nemůžu za to, že když hraju dlouho nějaký pěkně graficky udělaný hry a pak přejdu na tohle, tak se mi hned dělá špatně.

Nové SB - Kaki LC

22. března 2010 v 15:22 | Croftka |  Naše oblíbené blogy a stránky
Po dlouhé době se něco stalo. Něco vážně ojedinělého... přibilo mi další SB! xD
Je jím Kaki LC. Její blog se mi moc líbí hlavně co se týče obsahu. Její blog jsem také v minulosti dosti často navštěvovala, ale pak jsem nějak zapoměla.... teď se ale k tomu vracím xD
Takže jako malý present tu máš diplíka :-)
pro Kaki LC

Prince of Persia - Zapomenuté písky

21. března 2010 v 16:29 | Croftka |  Prince Of Persia
pop:tfs
Před okamžikem mi na mail přišel jeden e-mail s novinkami o hrách a našla jsem tam něco o novém dílu Prince of Persia - The Forgotten Sands - zapomenuté písky. Už se na něj pochopitelně moc těším, protože to vypadá, že Princ bude zase ten hezký chlapík, který dovede překvapit. Ale abyste měli také nějakou tu ''úrodu'', tak vám tu dávám nedávno zveřejněné informace. Takové jakoby prewiev. Tak si ho užjite :-)

Lara Croft and the Guardian of Light

20. března 2010 v 20:49 | Croftka |  Lara Croft
1
Připravte se, že vás nejnovější hra s oblíbenou archeoložkou pořádně překvapí.
Podle fanoušků je více než jasné, že Lara Croft v podstatě stvořila moderní akční platformu. Lze jen stěží popřít, že nové hity jako je Uncharted nebo Assassin's Creed vděčí sérii Tomb Raider s Larou Croft za to, že uvedla do dnešní éry skákání, šplhání a ručkování třetí rozměr. Takže až uslyšíte o nové hře, ve které bude Lara vystupovat, není divu, jestliže se začnete hlasitě smát. Ale je tady. Lara Croft and the Guardian of Light je akční hra inspirovaná arkádami, která bude k dispozici přes digitální distribuci letos v létě. Bude mít fixní izometrickou kameru, půjde v ní o vysoké skóre a hráč bude mít k dispozici možnost "replay". Ačkoli tenhle žánr trochu vybočuje od toho, na co jsme zvyklí, zdá se, že s novou Larou na nás dýchne atmosféra starších Tomb Raiderů - budou tam hrobky, pasti a podobně, se strukturou kooperativní adventury.

►Zapište se do ankety o nej. kluka/muže z her!!!◄

18. března 2010 v 18:40 | Croftka |  Novinky
t
Tak sakra co je? Máte něco s očima bo co? Naco já tu vymýšlím takovýhle věci? Pokud chcete, tak vážně budu zase třídit SB a mám už dost jasno, kdo se nemusí zapisovat. Asi jen 3-4 lidi! Tak si někoho zapište
DO TÉ ANKETY, JINAK BUDU TŘÍDIT!!!


Velká tajnost odhalena :-)

17. března 2010 v 19:00 | Croftka |  Novinky
elf
Takže pokud jste si taky nechali zaslat mail a pomoci tak blogu.cz s nějakou velkou novinkou, tak asi už víte o co se jedná. Já to taky už vím, ale nemůžu vám o tom nic říct. Snad jen to, že je to fakt moc velká novinka :-)
Jo a zapište už nějaký další lidi už sakra do té ankety o nej kluka/muže z her!!!!
A budu asi zase třídit SB