larcacroftovalegend.blog.czSlovní fotbal •ZDE•
Soutěž přes ICQ proti mě ►Tady◄
MEGA DÁRKY PRO SB - dotazník ►TADY◄
Tapeta/wallpaper na přání ►TADY◄

Leden 2010

20 000 lidí navštívilo můj blog!!!

31. ledna 2010 v 20:19 | Croftka |  Novinky
Už je to tady!!! Blog už navštívilo celkem 20 000 lidí!!! Tady screen návštěvnosti:
Je to fakt bezvadný! ZA ten rok a něco už tolik lidí! Moc vám všem děkuju, že tu chodíte. Všem. A moc. A nebojte se. Dokud se Blog.cz nezruší sám, tak tento blog se nikdy rušit nebude. A jak vidíte, tak tu pořád přibívají články. :-)

Light Yagami

31. ledna 2010 v 17:29 | Croftka |  Death Note
Jméno: Light (Raito)
Příjmení: Yagami
Pohlaví: Muž
Přezdívka: Kira (killer - vrah)
Typ: člověk
Datum narození: 28. 2. 1989
Věk: 17 let Postupně stárne až na 23let
Barva očí: hnědá - červená
Barva vlasů: hnědá (někdy červená)
Výška: 179 cm
Váha: 54 kg
Typ krve: A
Hlas v USA verzi: Brad Swaile
Hlas v japonské verzi: Mamoru Miyano

Light Yagami je nadprůměrně inteligentní, stále se nudící, student střední školy (později vysoké školy). Jeho život se změní, když najde černý zápisník Death Note. Light zápisníku a pravidlům (např. člověk, jehož jméno je napsáno do zápisníku do 40 vteřin umře, pokud není zadána příčina smrti, umírá na infarkt), které jsou v něm napsané, nevěří do doby než si jej sám vyzkouší. Pomocí zápisníku zabíjí zločince a chce vytvořit nový lepší svět, sám se nazývá Bohem nového světa. Po několika umrtích zločinců, začnou lidé říkat novému zabijákovi Kira, podle anglického slova Killer nebo-li zabiják. Light se stává hlavním podezřelým v tomto případě, přesto se přidává do vyšetřovacího týmu, který má Kiru najít. Light by se rád stal, stejně jako je jeho otec, policistou.
Moje hodnocení: 100/100


Mangashop. cz - obchod s anime a manga zbožím

31. ledna 2010 v 13:50 | Croftka |  Naše oblíbené blogy a stránky
Tak jsem se dívala na blog Nikki a našla jsem dole banner, který odkazoval na Mangashop.cz. No a tak sem se tam chvilku pohrabávala a našla jsem tam spousty pěkných věcí. Třeba i Death Note, manga knížky, figurky apod. Takže pokud chcete, tak se tam podívejte taky:

Kouzelné video - fakt boží XD

31. ledna 2010 v 13:10 | Croftka |  Videa

Fakt moc povedený :-) Se taky pokusím něco takovýho vytvořit. Už na to stahuju program a pak se mi ho doufám povede cracknout a z trialu udělat full. :-)

Hlasujte pro mě v SONP!!!

31. ledna 2010 v 12:29 | Croftka |  Novinky
TAk jo. Postoupila jsem v SONP, tak bych vás prosila o jediné a to o hlásky.
Hlasujte ►TADY◄

Tak jsem se dodívala na Death Note...

30. ledna 2010 v 21:22 | Croftka |  Novinky
Tak a teď brečím a budu asi brečet dost dlouho. Pokud si myslíte, že všechna anime mají dobrý konec, tak právě Death Note ho nemá. *snif* ach jo. P-proč! Vždyť to je tak smutný.... - *brečí a utírá si slzy* - mě se ten Light tak strašně líbí!!! Od začátku! Proboha.... né!!! .... omluvám se, že vám to tu tak dramatyzuju, ale takhle smutný konce mě dovedou rozbrečet klidně i na několik měsíců... na to nezapomenu...... :''-(

Death Note - pravidla

30. ledna 2010 v 16:29 | Croftka |  Death Note
I.
- Člověk, jehož jméno je zapsáno do tohoto zápisníku, zemře.
- Zápisník nebude fungovat, pokud si zapisovatel při psaní jména nepromítne v hlavě tvář oběti. Tak budou uchráněni lidé se stejným jménem.
- Pokud je příčina smrti dopsána během 40 sekund po napsání jména, stane se tak.
- Pokud příčina smrti není specifikována, oběť jednoduše zemře na zástavu srdce.
- Po napsání jména mohou být dopsány bližší detaily do 6 minut a 40 sekund.

Death Note - příběh

30. ledna 2010 v 16:19 | Croftka |  Death Note
Hlavní hrdina příběhu, Light Yagami, je velmi inteligentní a nadaný středoškolský student (později student vysoké školy). Light jednoho dne našel na dvoře školního pozemku černý sešit, označený jako "Zápisník smrti" (Death Note), který do světa lidí úmyslně upustil bůh smrti (šinigami) jménem Rjuk. Light zjistil (z pravidel, které byly napsány v zápisníku), že majitel tohoto sešitu dokáže zabít jakéhokoliv člověka na Zemi, pokud zná jeho jméno a obličej. Po prvotní nedůvěře se Light přesvědčil, že zápisník funguje a záhy se rozhodl stvořit Nový svět, ve kterém neexistuje kriminalita a všichni zločinci jsou okamžitě potrestáni. Light proto začal do zápisníku psát jména všech zločinců, kteří byli ohlášeni v televizních zprávách a ti pak
okamžitě zemřeli na srdeční selhání.
Brzy se Lightovi ukáže bývalý majitel zápisníku - šinigami Rjuk - a od té doby s ním zůstane sleduje každý jeho krok. Zároveň se ale o nezvykle vysokém počtu mrtvých zločinců dozví policie a s ní i vrchní policejní vyšetřovatel Sóčiro Yagami, Lightův otec. Ten, společně s dalšími policisty, začne pátrat po Kirovi (přezdívka, kterou veřejnost dala bytosti, která stojí za tímto případem). Light, resp. Kira, pomocí otcova počítače zjišťuje aktuální informace přímo od policie a tak se mu daří s vyšetřovateli držet krok. Záhy byl povolán světoznámý detektiv zvaný L. Tento tajuplný detektiv začal na Kirově případu pracovat s policií inkognito a brzy zjistil, že Kira pochází z Japonska a dokáže zabíjet pouhou myšlenkou. Light v "L"ovi vidí největšího nepřítele a hrozbu a zahají tak plán, jak ho zabít.

Zdroj: wikipedia

Death Note

30. ledna 2010 v 16:09 | Croftka |  Death Note
Death Note (česky Zápisník smrti, japonsky デスノート, Desu Nóto) je japonská manga, kterou napsal Cugumi Ohba a nakreslil Takeši Obata (ilustrátor mangy Hikaru no Go). Příběh se poprvé objevil v časopise Šónen Jump na konci roku 2003 a později začal vycházet jako tankóbon s celkem 12. díly. V roce 2006 vzniklo 37. dílné anime zpracování, v tomtéž roce pak hraný film (rozdělený na dvě části) a v roce 2008 další, v létech 2007 a 2008 dva anime filmy a několik her pro Nintendo DS konzoli. V americe se manga několikrát umístila v žebříčku
nejprodávanějších titulů.
Příběh sleduje středoškolského studenta, Laita Yagamiho, který najde tajemný zápisník s nadpřirozenou mocí. Tento deník původně patřil šinigami (bohu smrti), Ryukovi, který jej záměrně upustil do světa lidí. Majitel zápisníku je schopen zabít jakéhokoliv člověka na Zemi, pokud zná jeho jméno a tvář. Laito se rozhodne očistit svět od zla a stvořit nový svět ve kterém bude vládcem, proto začne zabíjet zločince a potírat veškerou kriminalitu. Jeho činnosti si však brzo všimne policie a s ní i světoznámý detektiv, přezdívaný L.

Zdroj: wikipedia

Nový design - Prince Of Persia

30. ledna 2010 v 14:59 | Croftka |  Novinky
Takže s novými hrami příchází i nový design blogu a to na téma Prince of Persia. Snad se vám líbí :-) Mě osobně jo asi tak na 99,8% :-)
Doporučuju rozlišení 1024x768 :-)

POP - 2 trůny - vtipné momenty - bonusové video

30. ledna 2010 v 13:00 | Croftka |  Prince Of Persia

Já tohle upe žeru XD

Můj názor na Prince of Persia

29. ledna 2010 v 23:39 | Croftka |  Něco více o (našich) hrách
Jistě vás zajímá můj názor na hru Prince Of Persia. Teď se budu bavit o díle, který právě hraju. Takže. Hra se mi děsně moc líbí. Grafika je boží, ovládání je snadné a navíc když hrajete za moc pěkně vytvořenou postavu, tak vám to zvedne náladu. Navíc je tu snad nekonečno vtipných dialogů a velmi zajímavý příběh. Menu je velmi pěkné a bonusy jsou dostupné i když nemáte ještě hru vyhrátou.

Výhody:
+ grafika
+ český dabing
+ postavy
+ logika
+ soubojový systém
+ náročnost
+ délka
+ vtipy a zábava
+ spousta akce
+ a mnoho dalších :-)

Nevýhody:
- občas se mi to seká
- stín občas není tam kde má být
- občas zavazí Elika

Takže jak vidíte, tak je to moc pěkná hra. Stará Lara Croft si u mě už dávno vykopala hrobku a hledá v ní svoje trapné artefakty. Skrátka věda jde kupředu a s ní i krásný princ perský. Bohužel zatím neznám jeho skutečné jméno O_o

!!!VAROVÁNÍ PRO VŠECHNA SBéčka!!!

29. ledna 2010 v 20:39 | Croftka |  Novinky
Varování pro všechna SBéčka, která se ještě nezapsala do třídění SB!!! Pokud se tam vážně nezapíšete, tak už budu bez milosti mazat!!!
Zapište se ještě včas ►TADY◄
Máte čas jen do 15.2. do 20:00!!!

Chystám pro vás další Mix Of Games

29. ledna 2010 v 12:29 | Croftka |  Novinky
Takže pro vás právě teď vytvářím další Mix Of Games - 2. Tentokrát bude pravděpodobně na písničku Apocalyptica - Path, ktrerou jsem si v poslední době docela oblíbila díky Dr. Willardovi :-)
Pokud nevíte o co se jedná, tak tady je můj Mix Of Games - 1


Moje víííííííííííííízo

28. ledna 2010 v 14:09 | Croftka |  Něco o nás:-)
No tak tady je mé vysvědčení. Já vím, že je to děs ale já za to nemůžu Máme děsně debilní úču na matiku a zemák. Ale jinak je to docela pěkný, ne? XD
Upozorňuji, že jsem extrémní flegmatik!!! (je mi všechno upe jedno) :-)

Prince of Persia - Dva trůny - vyhráté :-)

27. ledna 2010 v 22:49 | Croftka |  Novinky
Takže sem dnes kolem 18:00 vyhrála konečně POP - Dva trůny!!! Byla to fuška. Ale nebýt Wilory, tak to hraju ještě aspoň 2 hodiny. No. Takže jsem zabila hlavního bosse, získala pár mezifimů a jeden bonusouvý, který je fakt dost vtipný XD Později vám ho tu dám. No a už sem se pustila i do Prince of Persia a moc se mi to líbí. Jak po grafické stránce, tak i po hratelnostní. Dabing je výborný a taky se tu z Prince vysype dost vtipných hlášek jako:
''Běž, skoč, umři znova. Běž, skoč, umři znova. Už tomu začínám rozumět.''
''Z té hrobky je dobrý výhled.'' Elika:'' To je hrobka mé matky'' Princ:'' Hmm...''
''Měl jsi své dceři radši koupit poníka''
Apod. Je jich děsně moc. Jednou se vám je tu budu pokoušet vypsat :-) A tady jeden můj screen z toho Prince of Persia:

A už mám i pokračování :-)

25. ledna 2010 v 22:39 | Croftka |  Novinky
No tak ještě nemám dohrátýho POP - Dva trůny a už mám díky Wiloře pokračování a to Prince of Persia. Podle nějakých informací sem si myslela, že na PC to neexistuje a aejhle. Existuje a už to i mám a to za 400,- Kč. Prý v Tescu měli zrovna poslední :-) Takže ti Wiloro moc děkuju a hned jak dodělám 2 trůny se vrhnu na tohodle. Chjo. Se tak těším až se do toho pusím

Hlasujte pro mě pls v SONP :-)

25. ledna 2010 v 20:00 | Croftka |  Novinky
Ahojky lidi a SBénka. Jsem v SONP, tak vás prosím o hlásky:
Pochopitelně sem tam jako Croftka ☺

Já se asi zbláznila XD

24. ledna 2010 v 23:20 | Croftka |  Novinky
No tak teď mě vážně napadl jeden moc bláznivý nápad. XD to víte. Je 23 hodin večer a já se dívala na nějaký ty česky nadabovaný parodie na hry. A co z toho vzniklo? Zkusím nějakou českou parodii vytvořit na Devil May Cry 4 já vím, že to asi nevýjde na 1. pokus, ale zkusit to snad můžu. Budu ale potřebovat pomoc. Teda zatím bych to asi většinou dabovala já a Fantomka. Ale to je moc málo a navíc budeme potřebovat chlapy aspoň 2 nebo jeden by stačil (zatím) Takže kdo by helpnul, tak ať mi dá vědět do Zprávi autorovi :-)

Mirror's Edge 2D - free online game

24. ledna 2010 v 15:40 | Croftka |  Mirror's Edge
Takže pokud stále namáte Mirror's Edge ve 3D podobě, tak není problém si ji tak troshu zahrát i ve 2D podobě a to online a free. Ovládání je velice jednoduché. Navíc tam hraje hudba ze hry a hrajete pochopitelně za hlavní hrdinku Faith. Tak si užijte zábavu tady:

↑CLICK↑