larcacroftovalegend.blog.czSlovní fotbal •ZDE•
Soutěž přes ICQ proti mě ►Tady◄
MEGA DÁRKY PRO SB - dotazník ►TADY◄
Tapeta/wallpaper na přání ►TADY◄

Červenec 2009

Ďaľšia kresba počítačom

30. července 2009 v 15:55 | MaCuShQa |  Lara Croft

Cheaty

30. července 2009 v 13:57 | Croftka |  The Sims 3
V hře zmáčkni [Ctrl]+[Shift]+[C], otevře sa okno do kterého můžeš napsat nasledující kódy. Cheat vždy potvrď klávesou [Enter].

help - vypíše všechny kódy
Kaching - pridá 1 000 simolenů
Motherlode - pridá 50 000 simolenů
familyfunds rodina # - přidá / sebere # simolenů zadané rodině
unlockOutfits on - všechny uniformy (zadej před použitím Create-A-Sim)
unlockOutfits off - vrátí dostupnost uniforem do původního stavu
jokePlease - zobrazí v okénku náhodný vtip
Moveobjects on - zapne přesouvání všech objektů
Moveobjects off - vypne presouvání všech objektů
fullscreen off - přepne hru do okna
fullscreen on - přepne hru na celou obrazovku
fadeObjects off - vypne blednutí objektů při přiblížení kamery
fadeObjects on - zapne blednutí objektů
fps on - v rohu obrazovky zobrazí FPS
fps off - vypne zobrazování FPS
hideHeadlineEffects on - schová bubliny s myšlenkami a hovořením
hideHeadlineEffects off - bubliny do původního stavu
resetSim meno priezvisko - pošle zadaného Sima do jeho domu v neutrálním stavu
constrainFloorElevation false - dovolí úpravy povrchu pod objekty nebo stěnami
constrainFloorElevation true - vrátí nastavení úprav do původního stavu

Diplom za 5. poznávačku pro Villa

30. července 2009 v 13:26 | Croftka |  Diplomky pro vás :-D
Tak snad se ti aspoň trochu líbí a omlouvám se za tak velké zpoždění. Důvod: chyba na blog.cz

Ahojky

28. července 2009 v 14:07 | Tomb Raider
Už ste si asi na Raiderdada blogu všimli, že som späť... dnes som pomáhala Kalak s Top Raiderom a tak som si všimla, že konečne aj MY sme tam - lebo trochu trvá. Mno...tak už som nám aj dala hlas - hlasovať môžete tak, že kliknete na malú ikonku Top Raider na konci stránky - hlasovať môžete každých 24 hodín. ;) Snáď sa nevyskytnú žiadne technické problémy

Omlouvám se, ale až později

27. července 2009 v 12:28 | Croftka |  Novinky
Omlouvám se Parketě, že jsem jí ještě nedala ty dárečky, ale neustále mi nelze načíst ten panel, díky kterému tu přidáváte obrázky a videa. Můžu tu sice ty obrázky dávat, ale jen ty, co jsou uložené na nějakém serveru přes HTLM kód, který naštěstí znám. Takže to všechno zkusím napravit koncem srpna.

To čo je za pekný obrázok?!

26. července 2009 v 18:46 | MaCuShQa |  Draci

Dnes mám narozky!

26. července 2009 v 12:30 | Croftka |  Novinky
Tak a je to tu. Ode dneška mám už 14let! Tak si přeji vše nej XD Jo a díky Wilóro za to, že jsi 1., kdo mi popřál k narozkám a díky ještě jednou za tu obří čokoládu!!! :-)

The Sims 3

25. července 2009 v 13:30 | Croftka |  The Sims 3
3

Takže už je to docela nedávno, co jsem si poprvé spustila tuto super hru. Je to trošku něco jako Singles, ale 1000x lepší!!!
Co se tu může dělat?
Tak dělat se tu toho dá strašně moc. Hned po spuštění své první hry (i každé další nové) si vytvoříte své vlastní Simíky. Pak si koupíte svůj dům a to buď zařízený nebo ne, ale taky si ten dům můžete sami postavit!!
Tvoření Simíků
Takže...váš simík může být buď holka nebo kluk, můž nebo žena, stařík nebo stařenka... to záleží jen na vás. Můžete si tedy vybrat pohlaví svého Simíka a pak mu dát jakékoliv jméno a příjmení. Pak mu nastavíte barvu kůže i odstín (můžete mít i červeného, modrého nebo zeleného Sima). Tloušťku těla a pak ještě velikost svalů. Můžete mu taky různě vytvarovat obličej, oči, nos,... oblečení není taky problém a ještě mu (jí) vyberete oblíbené jídlo, hudbu a barvu. Dokonce si tu můžete nastavit hlas! A také i vlastnosti (smolař, počítačový mág,...)
Výhody:
+nastavení jakékoliv barvy
+velké množství obleků a doplňků
+možnost navštívit různá místa a sousedy
+můžete prozkoumat stašidelné katakomby a něco si z nich odnést
+a milióny dalších věcí
Nevýhody:
-občas, když vám zadávají úkol, tak si pletou pohlaví
-nemůžete při stavění vymazat objekty pod nějakou louží
-ještě tu jistě nějaké nevýhodny jsou, ale teď si na ně nevzpomínám
Prostě je tu toho stráááááááášně moc. Navíc jsem žádný z předchozích dílů nehrála (jen jsem se u Fantomky dívala na díl 1.), takže je to pro mně moc dobrá hra. A pokud nevíte co si přát na Vánoce, tak určitě The Sims 3!!! Doporučuji :-)

Som doma

25. července 2009 v 9:59 | MaCuShQa |  Novinky
Som doma z Trávnice.Bolo skvele,bo tam boli samí známi kamoši a kamošky.
Neviem,či pidám 7 článkov za mesiac,lebo sú prázdniny a všetci to poznáme(dovolenka a pod.)takže nehnevajte sa na mňa,cez školský rok to bude lepšie.
A snáď sa vám predpripravené obrázky páčili.

Pekná kresba počítačom

20. července 2009 v 15:52 | MaCuShQa |  Lara Croft
Teda mylím,že je to kreslené počítačom.Vypadá to tak.Diplom od Kalak

17. července 2009 v 20:12 | Croftka |  Diplomky pro nás :-*)
Tak jsme se v tom SONB dostali na bronzové 3. místečko :-) Děkujeme ti za diplomek ,,z budoucnosti´´ XD

Mám The Sims 3!!! + vyhodnocení SONB

17. července 2009 v 9:26 | Croftka |  Novinky
Konečně mám svůj 1. díl sims a to trojku. Velice mně tato hra zaujala a moc se mi líbí, protože se tu toho dá dělat strašně moc. Můžete třeba chodit na hřbitov prozkoumávat katakomby a něco si z nich odnést. Taky si můžete pojmenovat své Simíky, obléct si je podle vlastních barev a velká spousta dalších věcí je tu dostupná. Můj 1. pokus bla moje rodina aneb: máma Lara, táta Kurtis a já Croftka, jejich dcerka. Tu je takový rodinný obrázek, jak jsem to vytvořila:
A teď to vyhodnocení SONB. VYHRÁLA PARKETA!!! GRATULUJI!!! A teď tu mám odměny. Takže diplom pro Lara a Čiči za 2. místo:
A za 1. místo pro Parketu zatím nemám nic. To je teď totiž na ní. Vytvořím ti totiž diplom na přání, takže mi do Zprávy autorovi napiš, co na ten diplom chceš a pak ti ještě vytvořím 3 překvápka. :-)

Hlasujte pro nás v SONB. PROSÍM!!!

13. července 2009 v 22:52 | Croftka |  Novinky
MOC VÁS PROSÍM, ABYSTE NÁM DALI HLÁSEK ZDE:
http://laracroftkalak.blog.cz/0907/8-kolo-sonb#komentare
Jsme tam pochopitelně jako Croftka a spol. :-)

Tomb Raider 9 odhalen!!!

12. července 2009 v 18:59 | Croftka |  Novinky
Ve včerejším zpravodajství jsme vás informovali o neoficiálním ohlášení nového Tomb Raidera, jehož děj má být zasazen do naprosto nových lokací. Dnešním dnem zveřejnila firma Crystal Dynamics oficiální koncepty ze hry s následnými pravdivými fakty! Vše nasvědčuje tomu, že Tomb Rider 9 bude prequelem. Bude se jednat o první dobrodružství mladé nezkušené Lary Croft, jež se ocitne v otevřeném světě temného Japonského ostrova, obývaného bizarními nestvůrami. Devátý Tomb Raider bude naprosto novou perspektivou pro dosavadní dobrodružnou sérii, při němž se místy i pořádně vyděsíme, tudíž očekáváme také špetku prvků hororového žánru.
Náhlá a nečekaná bouře zničí výzkumné plavidlo mladé Lary Croft, která následně ztroskotá na odlehlém japonském ostrově. Vše odkazuje na necivilizovanou a opuštěnou pustinu, ač hlavní aktérka nalezla několik orientačních značek, vyznačujících zřejmě cestu ostrovem. Neklidní pocit a stejně tak jako záhadné zvuky ze stínů, přesvědčí Laru, že na ostrově není sama. Vnitřní síla a vysoké odhodlání, dodá hlavní hrdince něžného pohlaví odvahu, postavit se temným ostrovním predátorům i hluboko v nitru prastaré hrobky. Zda obstojí bude záviset už je na vás.
Autoři Crystal Dynamics slibují temnou survival akci, jež nabídne nečekané otevřený svět. Nový díl nebude opět ošizen o řešení záhad nebo hledání tajných vchodů, za pomocí nových herních možností. Tvůrci nebrali na lehkou váhu ani prostředí tajemného ostrova, kde budeme moci čekat novinky, co by například dynamickou změnu počasí. Světový distributor Square-Enix ve spolupráci s Crystal Dynamics hodlá hru vydat pro Xbox 360, Playstation 3 a PC. Datum vydání je však stále zakopán v té nejhlubší hrobce.
lara-croft-090712-01

Zdroj: http://www.recenzeher.eu/novinka/tomb-raider-9-odhalen/

Moje video s Angelinou

10. července 2009 v 0:15 | MaCuShQa |  Naše vytvořená videa
Tak snáď sa vám bude páčiť xD

4. poznávačka

9. července 2009 v 10:57 | Croftka |  Soutěže

Počet výherců: 1
Obtížnost: těžká
Soutěž trvá do: 19.7.2009
Otázky:
1) Kdo je na obrázku? (stačí jméno)
2) Koho dříve velice miloval/a?
3) Ve kterých dvou dílech TR se vyskytuje?
4) Co chceš na diplom?

Tomb Raider - Ztracená kolébka

6. července 2009 v 10:00 | Croftka |  Lara Croft
Bylo to již dávno, co se Laře ztratili rodiče... Jestli si nevzpomínáš, poutníče, na onu zvláštní příhodu, mohu ti ji znovu připomenout. Tedy poslouchej! Lařini rodiče byli normální lidé s normální prací za normální mzdu. Když se jim narodila Lara, dostávali dary, a mezi nimi i kolébku, která vůbec nevypadala zvláštně. A tak si na ni Lara, samozřejmě už později, sedla a jednou se zhoupla. Moc se jí to líbilo, ale mělo to ukrutné následky. Lařini rodiče totiž zapomněli na kletbu, o kterou byla opředena tato kolébka. Tak zní slovo věštby moudré, neunikne ježku had, houpeš se zde, jsi tak hloupé, ztracen je, koho máš rád. Jednoho dne, kdy šel Lařin otec jako obyčejně do práce, zaspal a tak celou dobu běžel. A tu ho napadlo, že by si mohl zkrátit cestu přes les. Ale, co se nestalo, ztratil se a už ho nikdo nikdy neviděl. Lařina matka po měsících žalu začala něco tušit, a tak schovala kolébku na půdu. Lara, ale, když už byla rozhodně starší, vyšla na půdu, našla kolébku, a z legrace se zhoupla. Lařina matka si říkala, že by mohla otce najít, a tak se vydala do lesa, a postihl ji stejný osud jako otce. Takhle, poutníče, Lara osiřela. Po mnoha letech se vdala a měla dítě. To našlo ve sklepě kolébku, a Lara ve svých zahradách ztratila skútr. Hledala, hledala, a našla chajdu, ze které se kouřilo. Vešla dál, a uviděla dva staré lidi. Ti se jí zeptali: "Nejsi ty náhodou Lara Cro--" VLOŽTE MINCI! VLOŽTE MINCI! PO VLOŽENÍ MINCE SI MŮŽETE VYBRAT DALŠÍ POVÍDKU! VLOŽTE MIN.......... "Kurňa, zase mi došly baterky!" vykřikla Lara se sluchátky na uších a s diskmanem v ruce. Vyšla ze svého domu podívat se za tátou a mámou k nim domů... Zdroj příběhu: Scorpion´s WinCheater 2,07

Cheaty Advent Rising

5. července 2009 v 6:08 | Croftka |  Cheaty
Pište do konzole (konzoli vyvoláte klávesou [TAB]):
God - nesmrtelnost
BadAss - max level všech schopností
Invincible - zabití jedním úderem
Useammo - nekonečné střelivo
Teleport - teleport na místo kam míříte
Suicide - sebevražda
PlayersOnly - zmrazí všechny objekty
Blizzow 1 - max level zbraní a síly
Blaster - přidá H.A.Z.E
Pistol - přidá Pistol
XJ9 - přidá XJ9
Launcher - přidá Talmage
SeekerPistol - přidá Talon
PulseGun - přidá Acolyte
SeekerXJ9 - přidá Darkfire
SeekerMicrowaveGun - přidá Discord
Assault - přidá Kaull
SeekerLauncher - přidá Fury
Photon - přidá Stalker
StunGun - přidá Stungun